לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

פעילות ODT לילדים

משרד החינוך/מערכת גפ”ן:    פעילות משחקי חשיבה 11244 פעילות ODT לילדים 12072 פעילות או די טי 12073  פעילות משחקי ריצפה ענקיים 12074 פעילות הכנה לצה”ל 12081 פעילות ימי שיא 12361  פעילות גיבוש תלמידים 18296

 

מחפשים דרך שונה להקניית ערכים?

אצלנו בחברת ODTeam ניתן להזמין פעילות גיבוש ייחודית לילדים החל מגילאי 6.

במהלך פעילויות (out door training) ODT נתמודד מול משימות שונות ומגוונות ברמותיהן, באמצעותן נלמד את הילדים ערכים בין אישיים, יכולת התמודדות רגשית מול אתגרים בלתי צפויים בין חברי הקבוצה ושמחה בהצלחת חברי הקבוצה והאחר תוך כדי צחוק, שחרור והנאה.

המשימות, התוכן והפעילות של סדנאות odt מותאמים ליכולותיהן הפיזיות, הרגשיות והקוגניטיביות של ילדיכם, באמצעות מנחים בעלי רקע חינוכי. בפעילות ה-odt נתחלק לקבוצות קטנות עם  יחס אישי, וניתן לכל ילד את תשומת הלב לה הוא זקוק.

יש לנו הרקע והיכולת להתמודד עם כל קבוצה מכל אוכלוסייה בזכות מגוון התחנות הענק שעומד לרשותנו (130 תחנות שונות!) וכמובן צוות המדריכים שלנו שמסוגל להתמודד עם כל קבוצה בעזרת המיומנויות שרכשו אצלנו במהלך השנים.

דוגמאות פעילות ODT לנוער

הפעלות ה “או די טי ” מתאימות לכל הגילאים. ניתן לשלב את הפעילות עם המבוגרים/ההורים מתחייבים לחוויה בלתי נשכחת!

אנחנו מקיימים את הפעילות בכל מקום בארץ. בשמחה ובאהבה נגיע עד אליכם.

המדריכים שלנו מוכשרים ברמה גבוהה והם אף מותרים לעבוד עם בני ילדים או נוער. לדוגמא, למדריכים שלנו יש אישור העדר תביעות מין ותעודת יושר מהמשטרה לצורך הפעלת ילדים (חשוב מאוד). כמובן שיש לנו ביטוח לקיים פעילות ODT.

במידה והפעילות תתבצע עם ילדים בוגרים, אנו  נשלב תחנות ברמת קושי גבוהות יותר כגון “הליכה על חבל לוליין באוויר” כאשר המשתתפים מחזיקים את הרתמה שאליו קשור המתנדב ומונעים ממנו ליפול.

פעילות ODT לילדים” זה הדבר שאתם צריכים!

לפרטים נוספים חייגו: 054-7573273

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן