לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

פעילות להרמת כוסית

הרמת כוסית במקום העבודה כבר מזמן נהיה אירוע ענק. הרמת כוסית תופסת את מקום הכבוד שלה בכל חברה, ארגון וכל מקום עבודה שמכבד את עצמו. אירוע הרמת כוסית מתקיים בדרך כלל לפני חגים ובתחילת שנה והוא נועד כדי לברך ולאחל דברי טובים לצוות העובדים. אירועי הרמות כוסית יכולים להתבצע גם באירועי חברה ומסיבות.

אז למה לקיים פעילות להרמת כוסית?

אפשר לשתות משהו וסיים שם. חברה או ארגון שאכפת לו מצוות העובדים שלו ומעוניין לשמור על העובדים שלו, על המצב רוח שלהם, על החיבור ביניהם ולגרום להם להרגיש שייכים לחברה שבה הם עובדים. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. ב ODTEAM פיתחנו פעילות להרמת כוסית שהצוות שלכם לא יפסיק לדבר עליה.

למה דווקא פעילות להרמת כוסית של ODTEAM?

הפעילות להרמת כוסית שלנו משלבת בתוכה פעילות ODT , OUT DOOR TRAINING משימות ואתגרים מגבשים וכיפים שנועדו ליצור חיזוק לעבודת צוות בקבוצה, פעילות משחקי ענק, פעילות שכוללת בתוכה מגוון משחקי ילדות כיפים ומצחיקים, סדנת הכל הולך, סדנא בהשראת התוכנית “הכל הולך” הסדנא מציעה מגוון משחקים מהנים ומגבשים שעובדים על חיזוק הקשר והתקשורת בין חברי הקבוצה, וכמובן שבהרמת כוסית אי אפשר בלי השתייה! אז קצת משחקי שתיה לא שגרתיים.

הפעילות להרמת כוסית שלנו שוברת שיגרה בשביל הצוות שלכם והיא הזדמנות מצוינת גם לגבש את הצוות וליצור אווירה טובה בין העובדים וזה גם זמן להגיד תודה לעובדים שלכם בחברה על העבודה הקשה שהם עושים. העבודה בשגרה יכולה להיות לחוצה מאוד, וחשוב מאוד לדעת לעשות אתנחתא ולהגיד תודה לצוות ולאחל חג שמח.

פעילות להרמת כוסית
פעילות להרמת כוסית

מה תרוויחו מהפעילות?

פעילות להרמת כוסית תורמת מאוד להרמת המורל בין העובדים, לחיזוק היחסים האישיים בין העובדים והמנהלים, מעודדת יחסי אמון, מגבירה את המוטיבציה והערכה לחברה או לארגון שבו הם עובדים. פעילות להרמת כוסית תגרום לצוות העובדים לשיתופי פעולה טובים יותר ולעבודת צוות מדויקת יותר.

את הפעילות להרמת כוסית ניתן לקיים אצלכם בעבודה או בשטח פתוח לנוחיותכם בלבד. אם הפעילות מתקיימת בחלל פתוח כמו פארק או גינה ציבורית עדיף שהפארק יהיה מוצל ועם מקור מים. אפשר לראות מקומות מומלצים לפעילות ODT ופעילות להרמת כוסית שכבר קיימנו בהם פעילות באזורכם כאן.

אנחנו כמובן מגיעים לכל הארץ ממטולה ועד אילת. 

אורך פעילות ממוצע הוא בדרך כלל בין שעה וחצי לבין שלוש שעות, הזמן שאנחנו ממליצים עליו לפעילות לצוות עובדים הוא שעתיים כדי להוציא את המרב מזמן הפעילות ולא להתעייף מידי.

כל המשחקים של הפעילות זמינים למכירה או להשכרה בנייד: 054-757-3273 או באתר שלנו: https://www.odteam.co.il/

אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו.

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן