לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

פעילות האפי האוור happy hour

מעוניינים לשמח את עובדי הצוות בחברה, בארגון או המשרד שלכם? זה הזמן לקבוע פעילות ל HAPPY HOUR עם הצוות שלנו בodteam.

מתכננים HAPPY HOUR לצוות שלכם? הכירו את ODTeam, הדרך שלכם ליצור פעילות יצירתית, מקורית, מצחיקה ומהנה במיוחד ליום של כיף וחוויות באויר הפתוח באמצעות משחקי ענק, פאזלים, חידות הגיון ומשחקים שחושבים מחוץ לקופסא. פעילות ODT הינה הפעילות המומלצת ביותר לגיבוש צוותי עבודה, להפגת מתחים, ליצירת מוטיבציה גבוהה יותר למעורבות ותרומה לקבוצה, ליצירת חוויות טובות משותפות ושעות של כיף והנאה.

HAPPY HOUR במקום העבודה

פעם, כשההורים שלנו עבדו במפעל, במשרד או בבית העסק הקטן, בילוי אחרי שעות העבודה היה עניין פרטי של העובדים, ונדיר היה למצוא מנהל שלקח את הצוות כולו לבילוי משותף לשם החוויה בלבד. אולם כיום כמעט כל מקום עבודה, בין אם מדובר בפס ייצור ובין אם מדובר בצוות מוכרים בחנות בגדים מבינים המעסיקים והעובדים כאחד את חשיבות הלכידות, תחושת השייכות, הגיבוש והאוירה הטובה בין העובדים לבין ההנהלה ובינם לבין עצמם. בנוסף, במקומות עבודה רבים בישראל, ולא רק בהייטק, מזמן כבר אימצו את גישת עבודת הצוות בה כל אחד מן המשתתפים נדרש להביע דעה, להציע פתרונות, לעבוד בשיתוף פעולה ותוך סיעור מוחות. ללא גיבוש איכותי של הצוות, העבודה תהיה הרבה פחות יעילה והאוירה תהיה מאד לא נעימה. הדרך המומלצת ביותר ליצור צוות מגובש, איכותי, בעל תקשורת טובה, כשכל אחד מחבריו חש שייכות ובנוח להעלות את דעתו ורעיונותיו, היא באמצעות פעילות ODT או OUT DOOR TRAINIG בשעת HAPPY HOUR אחת לשבוע, לחודש או לשנה.

 

פעילות OUT DOOR TRAINING

פעילות OUT DOOR TRAINING הינה פעילות המתאימה מאד להפי אוור באמצעות משחקים כיפיים ומהנים שעוזרים לחברי הצוות לצאת מן החליפה והעניבה ולשחרר קצת קיטור באמצעות פעילות למשרד משחררת ונעימה. פעילות משחקים ענקיים המוכרים לכולנו מהילדות דוגמת דוקים ענקיים, דומינו ענק, לוחות רצפה שניתן לרוץ ולקפוץ או ללכת עליהם בתור חיילי המשחק יוצרת חוויה טובה משותפת לכולם, מחזקת ומעמיקה קשרים חברתיים, משפרת את הדינמיקה הקבוצתית, משחררת לחצים ומתחים, מחזקת את המוטיבציה של כל אחד מחברי הקבוצה להצלחתה ותורמת רבות לתחושת השייכות לצוות. הפעילות גם משפרת את הבטחון העצמי, הערך העצמי והדימוי העצמי של כל אחד מן המשתתפים כדי שבפעם הבאה שיש לו רעיון טוב, הוא לא יחשוש להביע את דעתו. הפעילות מתקיימת בדרך כלל בחוץ, אך ניתן לקיים אותה גם בתוך אולם ספורט או חדר גדול במיוחד.

 

פעילות משחקים של ODTeam

ODTeam מציעה להשכרה, למכירה או להזמנת הדרכה באמצעות משחקי ענק דוגמת שח מט, שש בש או דומינו, משחקי רצפה, חידות היגיון ומשחקים מחוץ לקופסא לשיפור החשיבה היצירתית, הדמיון והמעורבות האישית של כל עובד וביחד כקבוצה. תוכלו ליצור תחרויות בין סגל ההנהלה לסגל העובדים, בין צוותים שונים, בין עובדים מסניפים שונים, ובין משרדים. חווית הפי אוור באמצעות משחקים כיפים תורמת רבות לחווית העובד במקום העבודה, לשביעות הרצון שלו ולהגברת התפוקה. חשוב מדי פעם לעצור וליצור פעילות למשרד שהיא חוויתית ומהנה כדי למנוע שחיקה, מרירות והצטברות תסכול וכעסים.

למי זה מתאים?

פעילות HAPPY HOUR באמצעות משחקים כיפים הינה פעילות למשרד מומלצת במיוחד על ידי פעילות משחקים מרתקים ומעניינים. הפעילות מתאימה במיוחד ל:

·         צוותים התלויים זה בזה כגון צוותי חירום, הצלה, כיבוי אש או רפואה

·         צוותים הנתונים ללחץ רב להגיע להישגים כגון אנשי מכירות, מוכרנים, זבנים, אנשי שירות לקוחות וטלפנים.

·         צוותים שמצופה מהם לעבוד בשיתוף פעולה עם צוותים מקצועיים אחרים, לדוגמא, צוות טכני עם צוות לוגיסטי, מכירות עם מחסן ועוד.

·         מקומות עבודה שביום יום מאופיינים בהיררכיה נוקשה כגון עורכי דין, חשבים, רואי חשבון הזקוקים מדי פעם ל’יציאה מן החליפה’.

·         מקומות עבודה שבהם נדרשת מחשבה מחוץ לקופסא כגון הייטק, מפעלים עתירי ידע, הנדסה וניהול מוצר

·         מקומות עבודה שחשוב להם להעניק לעובדיהם גם ערכים חברתיים, ערך מוסף, יחס טוב יותר ושביעות רצון ממקום העבודה.

ODTeam – לתת לעובדים יותר

 

ODTeam הינה חברה למכירה והשכרה של משחקים ענקיים בסגנון משחקי ילדות, משחקי הגיון וחשיבה ופתרונות רבים נוספים לפעילות ODT. תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילות משחקים עבור הפי אוור, פעילות למשרד באמצעות משחקים כיפיים ומהנים אשר יתרמו רבות לגיבוש החברתי, לשיפור המיומנויות החברתיות והתקשורתיות של העובדים, יביאו להעלאת המוטיבציה, תחושת השייכות ושביעות הרצון של העובד, יביאו לעבודת צוות טובה יותר באוירה נעימה יותר, פתיחות ונוחות להציע הצעות ופתרונות שונים, ויחסי עבודה טובים יותר בין העובדים לבין עצמם ובין הסגל הזוטר לסגל הבכיר ובין כל עובדי החברה.  

 

 

 
 • רעיונות לפעילות הפי האוור happy hour

הפעילות שלנו נבנתה והותאמה במיוחד בשבילכם. היא משלבת בתוכה פעילות ODT – מזה בעצם ODT?  O.D.T זה קיצור למילים Out Door Training -אימון מחוץ למקום העבודה. פעילות הODT הומצאה על ידי פסיכולוגים ויועצים ארגוניים במטרה ליצור אימון בין  חברי הקבוצה לשיתוף פעולה בסביבת עבודה שונה ממה שהקבוצה רגילה. במסגרת פעילות ODT העובדים נדרשים להפעיל את הקבוצה ולאתגר את עצמם במשימות קבוצתיות. פעילות ODT במסגרת הפי האוור לעובדים תורמת המון להגברת מוטיבציה בעבודה, חיזוק וגיבוש הקבוצה, היכרות מעבר לענייני עבודה, שחרור לחץ מהשגרה.

 • פעילות הכל הולך – פעילות שמבוססת על תוכנית הטלוויזיה ‘הכל הולך’ עם מגוון משחקים שייגרמו לצוות העובדים שלכם להיקרע מצחוק! פעילות הכל הולך מתמקדת בלשחרר את האווירה ולגרום לצוות להתגבש ולצחוק ביחד.
 • פעילות משחקי חשיבה- פעילות משחקי חשיבה היא פעילות סופר כיפית ומאתגרת של חידות היגיון שהמטרה שלה היא לגרום למשתתפים לחשוב ביחד ולשתף פעולה כדי לפתור אותן.
 • פעילות משחקי ענק- פעילות משחקי ענק כוללת בתוכה את כל משחקי הילדות שכולנו אוהבים ומכירים רק בענק! כמו דמקה ענקית סולמות ונחשים ענק ועוד מגוון ענק של משחקי ענק.
 • והכי חשוב משחקי שתיה! משחקי שתיה מצחיקים ומיוחדים שיש רק אצלנו שיהפכו את כל החוויה של פעילות הפי הוואר לכיפית ומצחיקה במיוחד.

אנו בodteam מציעים לכם פעילות האפי הוואר שמותאמת לצרכי הקבוצה שלכם. צריכים פעילות ODT עם משחקי גיבוש שונים במטרה לחזק את הקשר הבין-אישי בין העובדים? מעוניינים בפעילות הכל הולך שתרים את האווירה בין העובדים? חייבים פעילות להאפי הוואר שתחזק את שיתופי הפעולה ועבודת הצוות בין העובדים? הגעתם למקום הנכון. פעילות להאפי הוואר שלנו יכולה לתרום המון לגיבוש במקום העבודה והיא גם מיועדת לצרכי הנעת עובדים והגברת המוטיבציה הכללית שלהם לתת ולתרום את התכונות והתוצאות הטובות ביותר עבור הקבוצה.  פעילות הגיבוש שלנו יכולה להתקיים במסגרת שעות העבודה או מחוץ לשעות העבודה. פעילות ODT ניתן לקיים בין מספר קבוצות או סבבים לנוחיותכם.

פעילות ODT לא מיועדת רק לאירועים גדולים כמו כנסים או ימי גיבוש, אלא גם עבור אירועים קטנים המתרחשים לאורך היום יום והשגרה, כמו אירועי Happy Hour במשרד. מדובר באירועים קטנים ויחסית קצרים שנותנים לעובדים הזדמנות לצאת משגרת היום יומית בעבודה, להשתחרר מהלחץ הכרוך בשגרה ולחגוג ביחד. פעילות להפי אוור מעניקה לעובדים הפוגה קצרה אך הכרחית מהעבודה, המאפשרת לעובדים להתרענן, להירגע ולעשות הרבה כיף.

אז מה תרוויחו בפעילות ODT להאפי האוור happy hour ?

 • פעילות ODT מעלה את המורל של העובדים ומחזקת את ההרגשה שלמנהלים אכפת מהם, ושהארגון שם לב לצרכים שלהם ומוכן להשקיע בהם מעבר לעבודה.
 • פעילו להפי אוור יכולה לתרום המון לגיבוש של צוותי עובדים והיא גם הזדמנות מדהימה שמאפשרת לעובדים להוריד את מפלס הלחץ ולהתקרב ולהכיר יותר טוב אחד את השני.
 • אירוע הפי אוור מוריד את המגננות והמסכות ויוצר קירבה בין העובדים למנהלים, בפעילות ODT שבה לכולם יש הזדמנות להיות מי שהם בתור בני אדם, להשתחרר וליהנות בלי הבדלי מעמדות ותפקידים.

את פעילות להאפי הוואר ניתן לקיים אצלכם בעבודה או בשטח פתוח לנוחיותכם בלבד. אם הפעילות מתקיימת בחלל פתוח כמו פארק או גינה ציבורית עדיף שהפארק יהיה מוצל ועם מקור מים. אפשר לראות מקומות מומלצים לפעילות ODT ופעילות להרמת כוסית שכבר קיימנו בהם פעילות באזורכם כאן.

אנחנו כמובן מגיעים לכל הארץ ממטולה ועד אילת. 

אורך פעילות ממוצע הוא בדרך כלל בין שעה וחצי לבין שלוש שעות, הזמן שאנחנו ממליצים עליו לפעילות לאפי הוואר הוא שעתיים כדי להוציא את המרב מזמן הפעילות ולא להתעייף מידי.

כל המשחקים של הפעילות זמינים למכירה או להשכרה בנייד: 054-757-3273 או באתר שלנו: https://www.odteam.co.il/

אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו.

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן