לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

סדנת נגרות ODT

ODT מציעה לכם סדנאות עבודה ובניה של תחנות הodt שלנו בעץ שלאחר מיכן תוכלו לשמור את התחנות אצלכם בבית הספר!

פעילויות הodt שלנו הם ייחודיות רק לנו ולכן החלטנו להקים את סדנת הנגרות ODT. בסדנא בונים התלמידים את תחנות הodt המפורסמות שלנו, בעבודת צוות ובהדרכת מדריך מנוסה והתוצר הסופי משמש את כל תלמידי בית הספר בהפעלה כיפית ומגבשת מעשה ידיהם. בסדנת נגרות ODT הילדים זוכים בחוויה ייחודית, בפרוייקט קבוצתי שיאתגר אותם ובסוף הם גם יוצאים עם תחנות ODT מוכנות וחדשות  ברמה גבוה יחד ועם כישורים חדשים בנגרות!

למה סדנת נגרות ODT דווקא אצלנו?

בODTeam אנחנו מאמינים שלילדים עם הכוונה נכונה יש את המסוגלות לבנות דברים בעצמם ושחשוב לטפח בבית הספר ולספק לתלמידים את הכלים ואת צורת החשיבה הזו שמובילה לעצמאות. אנחנו נותנים לתלמידים כלי עבודה שמתאימים לילדים מגיל 6 ומעלה, ומקנים להם את מיומנויות העבודה בנגרות החשובות שיתנו להם את האופציה להשתמש בכלי עבודה שונים תוך שמירה מלאה על כללי הבטיחות.
סדנת נגרות ODT גם מתאימה מאוד למועצת תלמידים. למועצת תלמידים יש את האחריות לספק פעילות לתלמידי בית הספר. יחד אנחנו בונים, מסמנים, מודדים, חותכים, משייפים וצובעים מגוון תחנות ODT שיאפשר לתלמידים להביא את עצמם לידי ביטוי גם בנגרות, בבניית תחנות ה ODT, וגם בהסברת הפעילות ODT לחבריהם. ויצאו עם פעילות ODT שהן פרי של החיבור והעבות צוות המשותפת שלהם.

למי סדנת נגרות ODT מתאימה?

מחפשים פעילות ODT ייחודית? רוצים להעשיר את התלמידים בסדנת נגרות? מחפשים פעילות שמשלבת בין עבודת צוות ואחריות אישית? סדנת נגרות ODT שלנו היא במיוחד בשבילכם. סדנת נגרות ODT שלנו מתאימה לכל אחד ואחת כי אנחנו בodt מאמינים שבכולם קיימת תכונה היצירתיות, כל אחד במינונים אחרים. אצלנו אתם מזמינם את סדנת נגרות ODT ומקבלים פעילות נגרות, פעילות ODT וערכת ODT תוצר שלכם שגם נשאר אצלכם! מתאים לילדים במגוון אירועים. 

פעילותODT לאירוע משפחתי- לפעילות של ביחד כמשפחה, הורים וילדים וגם המשפחה המורחבת.

פעילות ODT לימי הולדת – הפעלה כיפית ומהנה ליום הולדת לכיתה ולחברים אצלכם במסיבה כשכל החומרים עלינו.

פעילות ODT לקבוצות – סדנת נגרות ODT במשך כמה מפגשים לילדים. פעילות ODT לבתי ספר ומועצת תלמידים – פעילות ODT וסדנת נגרות כיפית משולבת שמתאימה לכולם.

מה תקבלו בסדנת נגרות ODT

הלמידה בסדנה שלנו היא גם על עבודה בעץ ונגרות וגם על פעילות הodt. התלמידים לומדים על מגוון העצים שאנחנו משתמשים בהם ואיזה סוג עץ מתאים לכל תחנה ואיך סוג העץ משפיע גם על תהליך העבודה שלנו. בנוסף נלמד על הכלים השונים שבהם נשתמש כדי ליצור את תחנות הodt  עם התנסות בחומר. נלמד ביחד גם טכניקות ושיטות עבודה שונות ועל כללי הבטיחות החשובים. ולבסוף כשפעילות הodt שלנו תהיה מוכנה נסביר ולמד את הילדים איך להשתמש בהם.

את הפעילות ניתן לקיים בחלל פתוח או סגור לנוחיותכם בלבד. אם הפעילות מתקיימת בחלל פתוח כמו פארק או גינה ציבורית עדיף שהפארק יהיה מוצל ועם מקור מים. אפשר לראות מקומות מומלצים לפעילות ODT וסדנת ODT נגרות שכבר קיימנו בהם פעילות באזורכם כאן.

אנחנו כמובן מגיעים לכל הארץ ממטולה ועד אילת. 

אורך פעילות ממוצע הוא בדרך כלל בין שעה וחצי לבין שלוש שעות, הזמן שאנחנו ממליצים עליו לפעילות נגרות ODT הוא שעתיים כדי להוציא את המרב מזמן הפעילות ולא להתעייף מידי.

 הפעילות זמינה בנייד: 054-757-3273 או באתר שלנו: https://www.odteam.co.il/

אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו.

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן