לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

משחקים גדולים מעץ

פעילות משחקים גדולים לאירוע!

משחק הוא הדרך הנעימה ביותר לחבר בין ילדים, בני נוער ומבוגרים. המשחק יוצר עניין, אתגר, שיתוף פעולה והנאה רבה ומעניק למשחקים ערכים רבים כגון שיתוף פעולה, כבוד והערכה הדדית, העמקת הקשר החברי והעלאת הערך והבטחון העצמי של כל חברי הקבוצה. משחקים גדולים מעץ כגון דוקים ענקיים, מבוכי איזון ענקיים, לבני דומינו בגודל עצום או משחקי ריצפה שבהם אתם החיילים יוצרים התרגשות גדולה בכל גיל, משפרים את הדינמיקה הקבוצתית, והופכים כל פעילות למהנה במיוחד. ODTeam הינה הדרך שלכם לחזק ולשמר גיבוש חברתי בכל גיל.

ODTeam – הפעלות ODT בגדול

חברת ODT בהנהלתו של לידן פינדלינג, בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני ביעוץ ארגוני, הינה חברה להדרכות פעילות ODT OUT DOOR TRAINING המומלצת ביותר עבור גיבוש, שיפור הדינמיקה הקבוצתית ושיתוף הפעולה בין חברי הקבוצה, שיפור מיומנויות חברתיות ותקשורתיות, העלאת הערך והדימוי העצמי וגם הרבה מאד צחוק והנאה באויר הפתוח. מומלץ ביותר עבור פעילות לבית ספר או עבור הפנינג משחקים, ארגוני עובדים, קייטנות ומתנס”ים וכדומה. הפעילות מועברת באמצעות משחקי ריצפה ענקיים שבהם אתם החיילים, משחקים גדולים בסגנון משחקי הילדות של פעם כגון דוקים, ים יבשה וסולמות ונחשים, משחקי עץ דוגמת קוביות, לבני דומינו ואפילו שח מט ענקיים במיוחד.

 

 

למה דווקא משחקים גדולים מהרגיל?

השימוש במשחקים מוכרים ואהובים בגרסת הענק שלהם יוצרת חוויה של פליאה והתרגשות בין אם מדובר בקבוצה של ילדים בני שמונה או בגמלאים בני שמונים. הצורך להניע ולהזיז או ללכת ולקפץ על גבי הלוח תורמת לפעילות גופנית בריאה, שיפור הגמישות, הזריזות ומהירות המחשבה. הצורך להבין מה קורה על הלוח הענק מחדד את הריכוז, מעניק בטחון בכוח הפיזי שלנו וביכולות המנטליות שלנו לפתור בעיות מיידיות להצלחת הקבוצה כולה, ותורם רבות לשיתוף פעולה עם המשתתפים האחרים ולהעלאת המוטיבציה למאמץ משותף להצלחה במשימה, תוך הנאה מושלמת ממשחק אהוב ומוכר שלפתע הפך לחוויה חושית חדשה לגמרי. ניתן להשתמש בכל מיני משחקים גדולים כגון משחקי ריצפה, משחקי עץ ועוד בתור פעילות לבית הספר, הפנינג משחקים, העשרה ופעילות ערכית וחינוכית בתנועות נוער או בתור פעילות גיבוש לעובדים.

למי זה מתאים?

פעילות באמצעות משחקים גדולים מתאימה בעיקר לפארקים ציבוריים אך גם לגינות פרטיות גדולות או לאולמות ספורט ממוזגים של מוסדות שונים. תוכלו לקנות, להשכיר או להזמין הפעלה עם מדריך עבור פעילות לבית ספר או הפנינג משחקים לגיבוש עובדים שיגיע עם מגוון רחב של משחקי עץ, משחקי ריצפה, משחקים גדולים בסגנון משחקי ילדות ועוד. הפעילות מתאימה ומומלצת במיוחד ל:

·         בתי ספר, מתנ”סים, קייטנות והפעלות ילדים ונוער למטרת שיפור המיומנויות החברתיות והתקשורתיות, העמקת הקשר בין חברי הקבוצה ושיתוף הפעולה ביניהם, וחשוב לא פחות, העלאת הערך והדימוי העצמי של חברי הקבוצה.

·         ימי עובדים, ימי גיבוש, פעילות חברתית למבוגרים למטרת הנאה ושבירת קרח בין סגל ההנהלה וסגל העובדים, היכרות מעמיקה יותר בין צוותים שונים, שיפור הגיבוש החברתי, מציאת נקודות החוזק בתוך הקבוצה ועוד.

·         לגיל הזהב לשיפור ושימור מיומנויות גופניות ומנטליות חשובות אשר מבטיחות בריאות, שלוות נפש ובטחון עצמי גבוה יותר, וכמובן גם הנאה.

·         לפעילויות ערכיות וחינוכיות השמות דגש על שילוב, התאמה, גישור בין תרבויות ובין עדות, הכרת השונה, הכלה וקבלת האחר.

·         בילוי משפחתי מהנה במיוחד עם המשפחה הגרעינית או המשפחה המורחבת, העמקת הקשר המשפחתי הבין דורי, שיתופי פעולה מעניינים בין משפחות מחותנים, צחוק והנאה מפעילות משפחתית מקורית ומהנה.

 

אילו סוגי משחקים ניתן למצוא אצלנו?

ניתן לשכור או לקנות סוגים רבים מאד של משחקים גדולים, כגון משחקי עץ, משחקי ריצפה ועוד לצורך פעילות לבית הספר, הפנינג משחקים או כל פעילות אחרת שתרצו לקיים עבור קבוצת אנשים בכל גיל. ב – ODTeam תוכלו למצוא את המשחקים הבאים:

ü      שח מט ענק

ü      דומינו ענק

ü      שש בש ענק

ü      דוקים ענקים

ü      סולמות ונחשים ענק

ü      קוביות משחק ענק

ü      מבוכי איזון

ü      משחקי ילדות כגון קלאס, ים יבשה, אבן נייר ומספריים ועוד

ü      טטריס ענק

ü      לגו ענק ענק

ü      ג’נגה ג’נגה גדול

 

 

ODTeam – הפעלות ערכיות שמשחקות אותה בענק

ODTeam הינה חברה להשכרה ומכירה של משחקים גדולים דוגמת משחקי עץ, משחקי ריצפה ועוד למטרות פעילות לבית ספר, לתנועת הנוער, למתנ”סים וקייטנות, ימי גיבוש עובדים, פעילויות משפחתיות והפעלות חינוכיות וערכיות. ניתן גם להזמין הדרכה מקצועית למשחקים ולהפעלות. הפעלות ODT מומלצות מאד לשיפור הדינמיקה הקבוצתית, המיומנויות החברתיות והתקשורתיות, שיתוף הפעולה והעמקת הקשר וההיכרות בין חברי הקבוצה, העלאת הדימוי והערך העצמי ועוד בדרך מהנה במיוחד, בריאה ומלאה בחוויות טובות שלא יישכחו במהרה.

 

 

 

 

מומלץ בחום

לפרטים נוספים חייגו  היכנסו לקישור: פעילות ODT

או פשוט חייגו: 054-7573273

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן