לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

יום שיא במתמטיקה חוויתי יום שיא בחשבון לבתי ספר 2024

יום שיא במתמטיקה

הגיע הזמן לחגוג את יום הפאי? לעשות יום המאה לבית הספר? יום שיא בחשבון זה לא משנה העיקר שהגעתם למקום הנכון! הכנו לכם את הפעילות המושלמת ליום שיא מתמטיקה.

יום שיא בחשבון לבית ספר יסודי

האמת שעבדנו ימיים כלילות על הפעילות האיכותית ביותר הטובה ביותר והחוויות ביותר ליום שיא לבתי ספר בנושא מתמטיקה חשבון יום הפאי וכו’  אז אחרי עשרות שעות של עבוד של יועצים ארגוניים רכזות מתמטיקה ומורות להוראה מתקנת הרגע שלכם הגיע…

כי איתנו ללמוד מתמטיקה זה כיף! ואם עד היום התלמידים שלכם עיקמו את האף וסרבו להסכים עם האקסיומה הזו, יום שיא במתמטיקה עם ODTeam ישכנע גם אותם.
חברת
ODTeam מובילה ימי שיא במתמטיקה ו יום הפאי הכוללים פעילויות דידקטיות ומשלבים מטרות חינוכיות שונות: הקניית ידע מתמטי בדרך חווייתית, העצמה אישית לכל תלמיד והנגשת חוויית הצלחה גם לילדים שמתקשים ביום יום בפתירת תרגילים מתמטיים וברכישת עקרונות החשיבה החשבונית. יום
שיא במתמטיקה לבתי ספר, מה הוא כולל?
עד 4 מתחמים שונים שיפוזרו בשטח בית הספר לבחירת הבית ספר בהתאם לשעות ולתקציב

התלמידים יעברו בין 4 המתחמים כאשר בכל מתחם הם ייהנו במשך זמן ממוצע של 15-20 דק’ ואז יעברו למתחם הבא עם קבוצת חברים שלהם לכיתה. מתחם האשליות נחשב למתחם הקליל והכיפי מבין המתחמים.

 • מתחם חידות מתמטיקה
 •  מתחם ODT במתמטיקה
 • מתחם משחקים במתמטיקה 
 • מתחם הגיון ,אשליות והידעת

משחקים במתמטיקה

 

מתחם ODT בחשבון כולל מגוון פעילויות מתמטיות מלאות עניין וצבע שמקימות לתחייה את כללי המתמטיקה היבשים ומלבישות להם צורה מרגשת.
כאן ילמדו הילדים עקרונות חשבונאיים, נוסחאות, תרגילים ודרכי פתרון מבלי לכתוב אותם במחברת משובצת – התוצאה: למידה חווייתית וקליטה יותר שנצרבת בתודעה ומטמיעה ערכים מתמטיים בכיף.
וכל זה בעזרת משחקי ענק ומשחקי שמשוניות כרטיסיות משטחים ועוד מגוון ענק של משחקים מגניבים.
בין המשחקים שתמצאו אצלו:  פלונטר חידות, סולמות ומשימות, חיבור וחיסור סולמות ונחשים חילוק כפל ועוד כמובן משחקי הנדסה לילדים והכל בשביל החוויה הלימודית המוצלחת שאנו שואפים להעניק לילדים שלכם
הילדים יבלו ויפתרו מגוון חידות ומשחקים במתמטיקה 

משחקי חשיבה מעץ:

עם ODTeam אפשר למשש מתמטיקה חשבון וחשיבה לוגית  בידיים ולהתנסות בחידות מתמטיות מורכבות מתוך חוויית למידה כיפית ביותר.  ברשותינו מעל 40 משחקי עץ שונים המותאמים לכל גיל החל מיסודי ועד מבוגרים בוגרי טכניון  🙂 את המשחקים הרלוונטיים ביותר נביא לפעילות אצלכם ונשתף את הילדים ביכולות חשיבה מתקדמות בווריאציות שטרם נראו בישראל מתחם ODTeam במתמטיקה כולל אזור של משחקי חשיבה מרתקים עשויים מעץ שמשיגים מטרות דידקטיות שונות: החל מפיתוח חשיבה לוגית ועד פיתוח וטיפוח מטרות חברתיות ואף שיפור המוטוריקה העדינה. אנו נפרוס לכם מגוון משחקים בשטח שהילדים יחוו את הפעילות בהנאה רבה.

הגיון , אשליות והידעת

מגוון ענק של עשרות חידות הגיון  ואשליות שיתפרסו בשטח בית הספר שלכם, כי אין ספק שחידות הגיון מאתגרות המשלבות מקרים מעניינים מושכות יותר מנוסחאות יבשות. בפעילות יום השיא במתמטיקה  ייחשפו הילדים לחידות היגיון בווריאציות מרתקות שיאתגרו אותם בפיצוח התשובה ולמידת העיקרון המתמטי שמאחוריה. חלק מהחידות יהיו חידות של ראיה מרחבית ניסוי וטעיה ואימוץ היכולת דמיון של המשתתפים בשביל לפתח אותם ולעודד אותם להצליח כשהם פוגשים דברים שנראים להם “מאתגרים” מתחם מידע להעשרת הידע של הילדים במידע על צורות על פעולות חשבון על פעולות כפל וחילוק זויות ומשפטי עידוד במתמטיקה במטרה להעשיר את הידע והיכולות שלהם כתלמידים במתחם זה נסביר על תכונות הצורות ועל פעולות החשבון האפשריות לבצע כיום. עוד תהיה פינת צילום של “גם אני נהניתי ביום שיא במתמטיקה” כל זאת בשביל להשאיר להם טעם של הנאה מתחם זה נחשב למתחם רגוע ושקט שבו קוראים ולומדים בעיקר

משחקי ODT במתמטיקה

מתמטיקה בסגנון ODT היא חוויה מענגת, כך לפי דברי תלמידים שעברו יום שיא בחשבון ומדווחים על למידה בסגנון חדש. כיום, עם השינוי התודעתי בנוגע ללמידה אפקטיבית ועלייה ברמת הפופולריים של בתי ספר בשיטה המונטסורית – למידה אינטראקטיבית עצמאית היא טרנדית במיוחד ומוכחת כיעילה לעיתים אף יותר מהלימוד בשיטה המסורתית. שימו לב כי חוויות רב חושיות הן זכירות יותר וכך גם ילדים שלהם יכולת הבנה מרחבית טובה או כישורים חברתיים מפותחים – יכולים לבטא את עצמם, לחוות הצלחה ולהתקדם בחלק המתמטי מבלי לחרוק שיניים. 

חזון אחרית הימים: ללמוד מתמטיקה בהנאה:

רבים מהתלמידים שחשיבה לוגית היא לא הצד החזק שלהם אינם מחבבים בלשון המעטה שיעורי מתמטיקה ומתקשים לעמוד במטלות הלימודיות הניתנות במהלך לשיעורי מתמטיקה בבית הספר. 

צוות ODTeam מסביר שאפשר גם אחרת: לימוד מתמטיקה יכולים להיות סופר מהנים וכיפיים אם רק מעבירים אותם בצורה חווייתית. החברה המתמחה בהנחית תוכנית גיבוש משתמשת בכלי ה-ODT כדי למקסם את חוויית הלמידה ולהפוך תרגילי חשבון למשהו כיפי שקל לבצע.

כאשר הילדים נחשפים לפעילויות למידה מתמטיות מאתגרות שמשלבות פעילות חברתית מדרבנת הם מקשרים בין מתמטיקה להנאה ובכך משנים את היחס שלהם למקצוע באופן כללי ולא רק בזמן הפעילות”.

יום שיא בחשבון הכולל מגוון משחקים חווייתיים במתחם ייחודי הוא חוויה שמעלה את רמת המוטיבציה, משלבת פעילות עם למידה ומאשפרת לכם להפוך יום שיא במתמטיקה – ליום שכולו הווי, כיף ומשחק חינוכי.

בתי ספר שבחרו ב-ODTeam כדי להנחות יום שיא לבית הספר לקראת יום הפאי מדווחים על פעילות שטח ממגנטת שסוחפת את כל התלמידים יחד עם העלאת רמת המוטיבציה בקבוצה ושיפור יכולות הלמידה.

מי אוהב שיעורי בית בחשבון?

הצביעו לנו על תלמיד אחד שאוהב למלא את ספר חשבון ובשעות הפנאי עושה עבודות אתגר לשיעורי בית. בודדים הפרופסורים הצעירים שחובבים מתמטיקה ומנשנשים סדרות חשבוניות לארוחת בוקר. רבים יותר הם התלמידים שמתעבים שיעורי בית במתמטיקה ומעדיפים הפסקת חשמל על פני קיום שיעור חשבון.

חברת ODTeam למדה את העקרונות כיצד להאהיב למידה על ילדים והיא משתמשת בהם כדי לסגל הרגלי למידה חווייתיים. תוכלו לעשות שימוש בעקרונות אלו גם בבית הספר שלכם עם מרכז למידה מעצים ומגבש ביום שיא במתמטיקה.

על הדרך: גיבוש קבוצתי מעצים

יחד עם הקניית כללים מתמטיים והתנסות במגוון סוגי חידות, פעילות או.די.טי מאפשרת גיבוש של ילדי הקבוצה באמצעות פעילויות חברתיות הדורשות שיתוף פעולה וחשיבה משותפת. כאן קונים הילדים כישורי חברה, יכולת עבודה בצוות, התמודדות עם חוויית הפסד בתחרות ורכישת כישורי מנהיגות. 

בנוסף, החוויה האנרגטית מסוגלת להעצים ילדים שבשיעורי הפרונטליים הרגילים אינם ממצים את יכולותיהם ובפעילות חברתית הם המובילים. 

חברת ODTeam מתאימה מתחמי למידה אינטראקטיביים בהתאם לרמת התלמיד, לנלמד בכיתה וליכולות התלמידים. הגיל והרמה הקוגניטיבית של המשתתפים הם משתנים שישפיעו על רמת התכנים כך שכל שכבת גיל תקבל מענה איכותי ומותאם אישית.

רוצים גם אצלכם חוויית למידה מתמטית איכותית? הקליקו עכשיו להשארת פרטים והזמינו יום שיא במתמטיקה שלא יישכח.

ODTeam – חברה מנצחת לפעילויות גיבוש שתמיד מצליחות

חברת ODTeam מתמחה בהנחיית פעילויות גיבוש מעצימות לצוותי עבודה, משפחות, חברות, בתי ספר ועוד.
החברה מציעה פעילויות שטח מחוץ לקופסה בהתאמה אישית כל קבוצה.
להזמנת פעילות או די טי איכות עם ODTeam השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

לפרטים נוספים חייגו  היכנסו לקישור: פעילות ODT

או פשוט חייגו: 054-7573273

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן