לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

פעילות ODT

מחפשים פעילות ODT ? הגעתם למקום הנכון!

פירוש המושג O.D.T  הינו outdoor training הכוונה לאימון/תרגול מחוץ לגבולות הגזרה המוכרות לנו. הסדנאות משלבות משחק,למידה והנאה מובטחת. הסדנאות מתקיימות בשטח הפתוח ולא בשטח העבודה או במקומות סוגרים. המשימות שאותם יפגשו המשתתפים בסדנא, יגרמו לכל אחד מהמשתתפים חוויה מאתגרת במיוחד. הפעילויות והמשימות  בסדנא הן מנטליות, פיזיות ופסיכולוגיות. בשביל לבצע את המשימות בהצלחה כל חברי הקבוצה חייבים לשתף פעולה. חברי הקבוצה ילמדו שההצלחה שלהם תלויה בשיתוף פעולה של כולם. כל אחד יבין שההצלחה שלו זה ההצלחה של כולם ולהיפך. בסדנא נתמלא בצחוק מתפרץ שחרור מהעומס ונתמלא שמחה ולא פחות חשוב- נלמד לבנות צוות מנצח….

סדנת Odt משפרות את האווירה בסביבת העבודה, מעצימות את העובד ומלמדות אותו כישורים חברתיים. 

צוות המנחים / מדריכים מיומן ומנוסה, כולם בעלי תואר שני / נסיון כמאמנים אישיים ועסקיים, מנחי קבוצות ומנחי סדנאות שטח.

סדנאות odt מתאימות לכם אם אתם רוצים לגבש קבוצת עבודה/מדריכים/חניכים, לחזק תוצרים של קבוצה לשפר מיומנויות  ומצוינת בעבודה, ליצור ולחזק היכרות בין אנשים חדשים לותיקים לשבור את השיגרה ולעשות כיף.
 היתרון שלנו הוא המגוון הרחב של הפעילויות שאנו מספיקים כגון ממשחקי חשיבה ופעילויות שטח, המיומנות לעבוד עם כל הגילאים והמגזרים..   זה מה שהביא אותנו לשנים של נסיון הצלחה ואלפי לקוחות מרוצים.

O.D.T פעילות 

למה דווקא פעילות ODT ?

אז מה? שוב לקבוע מסעדה שוב תביאו גרפולוג שניצל מתאונת דרכים ומספר את סיפור ההצלחה שלו?שוב הרצאה ושוב סיפור על בלה בלה בלה.. מגיעים..מקשיבים… אוכלים והולכים! מה המסר שהמשתתפים קיבלנו? מה הם לוקחים איתם הלאה לחיים הפרטיים? ולחיי העבודה? איך זה עוזר להם להתקדם?

לא תמיד תמצא משהו כזה בהרצאות מסעדות.

אנו מציעים לכם לקחת את  החוויה צעד אחד קדימה, קדימה לקראת הצוות שלך. קדימה לקראת ההצלחה שלהם. משהו שיקנה להם  “ארגזים כלים” שבו הם יוכלו להשתמש כל  פעם שהם יהיו בבעיה או סתם בדילמה ביום יום. אנו מציעים לכם יום מלא בכיף הומור וחווית בלתי נשכחת. פעילות O.D.T לגוף ולנשמה.

O.D.T פעילות לארגונים

לשיפור הלכידות ומיומנות הצוות והעלאת המוטבציה

O.D.T למבוגרים/נוער

פעילות שוברת שיגרה מלאה בהומור

O.D.T לילדים ומשפחות

פעילויות המשלבות משימות ותחרויות קבוצתיות

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן