לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

פעילות ODT לארגונים ועסקים

פעילות אירוע חברה לטכניון ל 140 מדריכים מרצים ומנהלים מומלץ לשמוע:

מנכ”ל? אחראי מחלקה? מעוניין לאפיין את עובדיך?

באמצעות פעילויות אתגריות והתנסויות חווייתיות, אנו בחברת אודיטים, נאפשר לכם לראות את עצמכם ואת הקולגות איתם אתם מבלים את מהלך היום בעבודה במצבים שונים ויוצאי דופן, באמצעותם תוכלו לגלות את אופן החשיבה שלכם, מקומכם בקבוצה והאסטרטגיה האישית שלכם לפתרון בעיות.

פעילות ODT לעובדים מתבצעת בקבוצות עד 12 משתתפים בצוות. מיקום הפעילות ורמות הקושי נתונים לבחירתכם לאחר ההפעלה, נדון ונעבד את התובנות וההשלכות לאופן החשיבה והמעשים בחיי היום במשרד.

ההפעלה מלוות במוזיקה, הומור, הנאה, צחוק והרבה אתגר.

 • ניתן לשלב מאבחן התנהגות

מאבחן התנהגות

באמצעות פעילות ODT לעובדים, ניתן לזהות בקרב משתתפי המשחק חוזקות, אופני חשיבה, נקודות לשיפור אנו מציעים מבחר פעילות ODT לעסקים, ארגונים וחברות.

את הפעילות O.D.T לעובדים | למבוגרים/ארגונים אנו  מביאים ב-2 צורות:

1. סדנאות O.D.T – מפגש אחד או יותר – במטרה  לגרום לקבוצה להבין איך עובד צוות מנצח למרות השוני בין האנשים והקבוצה. בפעילות ODT לעסקים כל אחד ילמד על המקום שלו בקבוצה, איך הקבוצה תורמת לו ואיך הוא יכול לתרום לקבוצה. אנו נראה למשתתפים שלכל אחד יש את הייחודיות שלו והחוזקות שלו אשר תורמים להצלחת הקבוצה. מטרת הסדנא היא לגבש וללכד את הקבוצה ולהעצים את המשתתפים. האימון מלווה בכיף הומור והרבה צחוק.

2. פעילות O.D.T לעובדים – פעילות גיבוש צוות עובדים וכיף… המטרה ליהנות, להשתגע ולחוות חוויות כמו של ילדים. את הפעילות נעביר בצורה מצחיקה של משחקי חברה בקבוצות וביחידים. חלק מהפעילות תהיה בסגנון תחרותי וחלק כמשימות קבוצתיות. יחד  נלמד  להגיע להרמוניה. ביחד נוריד כולנו את המסכות היום יומיות שלנו ונשתולל כמו ילדים קטנים אם צריך נעשה גם קולות של חתול 🙂 (אתם עוד תבינו…) מטרת הפעילות הינה הורדת מחסומים גישור על פערים בתפיסת האישיות וגיבוש קבוצתי.

מומלץ מאוד לבצע את הפעילות ODT לעובדים לאחר יום העבודה או במקום אבל הכי חושב עם אנרגיות טובות! 🙂 

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן