לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

פעילות ODT לבר מצווה/ בת מצווה

בר המצווה או בת מצווה הוא ללא ספק יום מרגש בחייו ובחייה של כל נער ונערה,  חגיגות יום הולדת ה12 וה13 מסמלות בדת ובתרבות היהודית את המעבר שלהם מילדים קטנים לכניסה לגיל ההתבגרות. כשאנחנו היינו ילדים היה נהוג לחגוג לרוב את הבר מצווה / בת מצווה  בעיקר באולמות אירועים, אך כיום קיימות המון אפשריות מקוריות ופעילויות מיוחדות, שהופכות את האירוע שלכם למסיבת בר מצווה/בת מצווה חווייתית ומהנה במיוחד שאף אחד לא ישכח. הפעילות המושלמת לאירוע בר מצווה/בת המצווה שלכם הוא פעילות ODT שהתאמנו במיוחד לאירוע שלכם!

מזה בעצם פעילות ODT?

ODT הוא קיצור למילים Out Door Training – פעילויות שפותחו במיוחד על ידי פסיכולוגים ויועצים כדי ליצור חוויה מגבשת מצחיקה ומאתגרת. עבודה על שיתוף פעולה, התמודדות עם אתגרים, עמידה במצבי לחץ, גילוי כוחות וחסמים, תקשורת בין אישית דרך פעילות קבוצתית אתגרית ועוד. רוצים לחגוג לילדכם עם אירוע מקורי? פעילות לבר מצווה שונה ומיוחדת? הפעלה לבת מצווה כיפית ואיכותית? פעילות ODT לבר מצווה או לבת מצווה שלנו מיוחדת ומקורית ותהפוך את החגיגה שלכם ליחידה במינה. על מנת שתוכלו לחגוג בצורה שמתאימה לכם ותשמח את הנער או הנערה שחוגגים וגם לעניין את האורחים עם תוכן איכותי, כיפי ומקורי.

פעילות ODT לבר מצווה?

אירוע בר המצווה במלאת 13 שנים לילדכם היא חגיגה משמחת ומרגשת מאוד. לפני האירוע וחגיגות בר המצווה המארגנים, ההורים, מעוניינים ליצור חוויה מיוחדת של פעילויות כיפיות גם לנער וגם לחוגגים איתם באירוע. לא כמו באירועים וחגיגות אחרות כמו ימי הולדת, לחגיגות הבר מצווה מגיע לנער החוגג פעילויות עם תוכן בוגר ואיכותי. פעילות ODT לבר מצווה היא בדיוק בשביל האירוע שלכם  מכיוון שחגיגות הבר מצווה מסמלות פרק חדש ושונה בחיים של בן בר המצווה וההתבגרות שלו.

פעילות ODT לבת מצווה?

אירוע בר המצווה במלאת 12 שנים לילדכם היא חגיגה משמחת ומרגשת מאוד. לפני האירוע וחגיגות בר המצווה המארגנים, ההורים, מעוניינים ליצור חוויה מיוחדת של פעילויות כיפיות גם לנערה וגם לחוגגים איתה בשמחתה. לא כמו באירועים וחגיגות אחרות כמו ימי הולדת קודמים, לחגיגות בת המצווה מגיע לנערה שחוגגת פעילויות עם תוכן בוגר ואיכותי. פעילות ODT לברת מצווה היא בדיוק בשביל האירוע שלכם מכיוון שחגיגות הבת מצווה מסמלות פרק חדש ושונה בחיים של נערה שחוגגת את בת המצווה וההתבגרות שלו.

פרטים על הפעילות ODT

פעילות להרמת כוסית תורמת מאוד להרמת המורל בין העובדים, לחיזוק היחסים האישיים בין העובדים והמנהלים, מעודדת יחסי אמון, מגבירה את המוטיבציה והערכה לחברה או לארגון שבו הם עובדים. פעילות להרמת כוסית תגרום לצוות העובדים לשיתופי פעולה טובים יותר ולעבודת צוות מדויקת יותר.

את הפעילות להרמת כוסית ניתן לקיים אצלכם בעבודה או בשטח פתוח לנוחיותכם בלבד. אם הפעילות מתקיימת בחלל פתוח כמו פארק או גינה ציבורית עדיף שהפארק יהיה מוצל ועם מקור מים. אפשר לראות מקומות מומלצים לפעילות ODT ופעילות להרמת כוסית שכבר קיימנו בהם פעילות באזורכם כאן.

אנחנו כמובן מגיעים לכל הארץ ממטולה ועד אילת. 

אורך פעילות ממוצע הוא בדרך כלל בין שעה וחצי לבין שלוש שעות, הזמן שאנחנו ממליצים עליו לפעילות לצוות עובדים הוא שעתיים כדי להוציא את המרב מזמן הפעילות ולא להתעייף מידי.

כל המשחקים של הפעילות זמינים למכירה או להשכרה בנייד: 054-757-3273 או באתר שלנו: https://www.odteam.co.il/

אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו.

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן