לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

פעילות משחקי חשיבה

פעילות משחקי חשיבה לקבוצות!

משחקי חשיבה היוו מאז ומעולם מקור להנאה ולשעשוע. מלכים ואיכרים, מורים ותלמידים, פילוסופים ולוחמים השתעשעו בחידות, פאזלים ובאתגרי חשיבה כדי להציג לראווה את כישוריהם המנטליים ואגב כך לשפר את יכולותיהם. כשמשחקי החשיבה יוצאים מן הקופסא הם נהיים אפילו מעניינים ומסקרנים אף יותר. ODTeam הינה חברת ODT המספקת משחקי חשיבה גדולים, משחקי עץ ופתרונות חכמים נוספים לימי גיבוש עובדים, עבור סדנת חשיבה להפעלות ילדים ונוער או לפעילות משפחתית מרתקת במיוחד אצלכם בסלון באופן שמעולם לא חוויתם בעבר.

משחקי חשיבה מאז ומעולם

מאז שחר ההיסטוריה בני אדם נהנו לשחק בצעצועים, במשחקים חברתיים ובאתגרים חשיבתיים דוגמת משחק השחמט, פאזלים, חידות ועוד. אלו אשר הבינו את ה’טריק’ ופתרו את החידה נחשבו לחכמים ובעלי שכל חריף במיוחד, וההנאה הרבה שחשו בוודאי היתה מרובה. גם כיום אנו נהנים מאתגרי חשיבה, משחקי טריוויה ושאלוני ידע בסגנון ‘בחן את עצמך’ ונהנים בדיוק כמו אז להפגין בקיאות, ידע והבנה בתחומים שונים. אך גירוי חשיבה מחוץ לקופסא איננה רק עניין של הנאה בשעות הפנאי, אלא גם פעילות הכרחית להתפתחות החשיבה, הבטחון העצמי, הדימוי העצמי והערך העצמי לכל אדם, בין אם בגיל הגן ובית הספר ובין אם כבוגר, כבכיר או כזוטר. במידה ואתם זקוקים לפעילות העשרה למשפחה, למפגש חברים, לגיבוש עובדים או הפעלה לילדים ובני נוער שתגרה את הסקרנות שלהם באמצעות סדנת חשיבה לפיתוח חשיבה מחוץ לקופסא, תוכלו להשכיר או לקנות משחקי חשיבה גדולים דוגמת משחקי עץ או משחקים גדולים במיוחד שיעניקו שעות של הנאה וחוויה נפלאה, של סקרנות ועניין ושל יצירתיות מחשבתית.

 

חשיבותה של החשיבה מחוץ לקופסא

אפשר לספר את הסיפור האנושי כולו באמצעות חשיבה מחוץ לקופסא. אילו בני האדם לא היו מסתקרנים למראה אש ושואלים את עצמם מה הם יכולים לעשות איתה, היא לא היתה הופכת למקור אנרגיה, אילו בני האדם לא היו חשים צורך עז לכתוב את עלילות הגבורה שלהם, הם לא היו ממציאים את הכתב, ואילו לא רצו לדעת בכל ליבם מה מסתתר מעבר לים, לא היו בונים סירות ומשיטים אותן על פני שבעת הימים. בני האדם תמיד חשבו מחוץ לקופסא, יצאו למסעות, גילו תגליות, שאלו את עצמם שאלות וניסו לתת להן תשובות. התבונה הינה אחד המאפיינים הבולטים שלנו כבני אדם, ולכן זה רק טבעי שנרצה להמשיך ולחדד את החריפות שלנו ולהוסיף ולגלות דרכים מהירות, בריאות, מועילות וחסכוניות יותר לעשות כל דבר. כילדים המשחקים כדורגל נגד קבוצה יריבה, או כמנהל מוצר המחפש פתרון עבור לקוח, עלינו למצוא את הדרך הייחודית שלנו לנצח, לעקוף את המתחרים, להפוך משהו מורכב ומסובך לפשוט וקל.

 

חשיבתן של פעילויות הגיבוש

בין אם מדובר על צוותים מקצועיים שונים באותה החברה, סגל המנהלים או הסגל הזוטר, ילדים בכיתה א’ או בכיתה י”א, חטיבה לוחמת או מתנדבים בארגון חברתי, כולם צריכים ללמוד כיצד לשתף ביניהם פעולה, לחזק קשרים חברתיים ולהעמיקם, לשפר את מיומנויות התקשורת, הערך והדימוי העצמי ועוד. אחת הדרכים המומלצות ביותר לעשות זאת הוא באמצעות פעילויות גיבוש. כאשר לוקחים משחקים המוכרים לנו מהילדות המיועדים לפיתוח חשיבה מחוץ לקופסא ומגדילים אותם, מקבלים משחקי חשיבה גדולים ומהנים, אשר יוצרים התרגשות והפתעה בכל גיל. מיד מורגש החשק לגעת, להזיז ולטפס עליהם בין אם אנחנו ילדים בכיתה ג’ ובין אם אנחנו קבוצת מנהלי פס ייצור במפעל. ההנאה ממשחק אף פעם לא חולפת, משחקי עץ או משחקים גדולים שמוכרים לנו מתקופת הילדות מיד מרגשים ומעוררים בנו רצון לשחק בהם עם כולם. חברת ODTeam משכירה, מוכרת ומספקת שירותי הדרכה למגוון רחב מאד של משחקי חשיבה. בין היתר תוכלו למצוא אצלנו את המוצרים הבאים:

 • טטריס ענק 9 חלקים
 • משחקים גדולים כגון שחמט, דמקה, שש בש
 • קוביות הרכבה מעץ
 • משחקי זריזות
 • ג’נגת ענק
 • קלפיים ענקים
 • דומינו שבץ נא ועוד מגוון משחקי עץ וחשיבה  
 
 

ODTeam – ללמוד, לשחק וליהנות בענק

עם ODTeam לא יהיה לכם רגע משעמם יותר לעולם. החברה מאפשרת להשכיר, לקנות או לקבל הפעלה עם מדריך מקצועי לקייטנות, בתי ספר, מתנס”ים, תנועות נוער או ימי גיבוש לעובדים, וגם הביתה כדי ליהנות עם כל המשפחה. פיתוח חשיבה מחוץ לקופסא תורמת רבות לשיפור תהליכי למידה, העלאת הביטחון העצמי והדימוי העצמי, גיבוש ושיתוף פעולה, שיפור במיומנויות החברתיות ויצירת אוירה נעימה ומשתפת בין חברי הקבוצה. באמצעות משחקי חשיבה גדולים, משחקי עץ או העברת סדנת חשיבה ניתן להגיע לשיפור משמעותי במיומנויות רבות ומשמעותיות, להכין פעילויות ערכיות וחינוכיות, להעצים ולגבש קבוצות בכל גיל ולכל מטרה.

מומלץ בחום

לפרטים נוספים חייגו  היכנסו לקישור: פעילות ODT

או פשוט חייגו: 054-7573273

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן