לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

פעילות לחדר מורים

מגוון ענק של פעילויות לחדר מורים, פעילות למורים ולמורות פעילות ODT לצוותי הוראה, כי מגיע לכם את הטוב ביותר!!! להתגבש להנות לצחוק ולקבל את המינימום בעבור ההשקעה האין סופית שלכם!!

חדר מורים הוא החדר הכי חשוב בבית הספר. המורים הם אלה שמניעים את כל מה שקורה בבית הספר ולכן חשוב מאוד להשקיע בקשר של המורים אחד עם השני כדי לייצר קבוצת שווים בטוחה. אפילו מחוץ לחדר המורים. ככל שהמורים ירגישו בטוחים ונינוחים אחד עם השני לשתף את מה שעובר עליהם בין כתלי הכיתות ולמצוא הזדהות והבנה, הם יגלו שיש להם יותר משאבים להתמודד עם כל הקשיים שבאים עם התפקיד.

 

בODTeam פיתחנו פעילות ODT לחדרי מורים כדי ליצור בין הצוותים אווירה תומכת ומכילה, של אנרגיות חיוביות, של הזדהות ועזרה לזולת. האווירה הטובה בין המורים היא הכוח הכי גדול שיכול להיות לבית הספר. חדר מורים מגובש ומלוכד עם קשר חזק בין המורים משפיע על התלמידים והוא זה שיוצר את האווירה הבית ספרית.

אבל לצערנו על המורים שלנו מופעלים לחצים אדירים ואין להם זמן מיותר ליצור את הקשרים והחיבור הזה בעצמם. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה!  בפעילות ODT הדבר החיובי הראשון זה שינוי האווירה. רוב הפעילויות שלנו מתקיימות בשטח פתוח כמו פארק או יער.. שינוי המקום מחדר המורים נותן למורים שלכם הזדמנות להכיר אחד את השני במקום ניטרלי מחוץ לעבודה ולראות אחד את השני באור שונה לחלוטין.

במהלך פעילות הodt תוכלו ללמוד ולהכיר את החוזקות והיתרונות של עבודת צוות ושיתוף פעולה, המשימות והחידות שאיתם תתמודדו ילמדו אתכם כיצד ניתן לרתום את הצוות שלכם לעשייה משותפת הפעילות למורים שלנו היא פעילות מעצימה ומעשירה לצוותים. בפעילות לצוות מורים הצוות מגלה את הכוח של חשיבה משותפת ואיך הם הופכים ביחד את חדר המורים לשיתופי יותר.

אפשר להתאים את הפעילות לנשים כי הן בטח יהיו הרוב אצלכם במערכת..

 

פעילות לחדר מורים היא הזדמנות ענקית לתת לצוות להביא לידי ביטוי את הכישורים שלהם שלא בהכרח באים לידי ביטוי בעבודה, בפעילות ODT הצוותים יכירו לעומק אחד את השני, החיבור שלהם אחד לשני יתחזק והם יבינו כיצד אפשר לשלב את הכוחות והמיומנויות שלהם בצוות כדי ליצור עשייה ושיתופי פעולה חזקים בין חברי הצוות.

אנו ב ODTeam מקיימים את פעילויות הodt שלנו למגוון רחב של צוותים ושל חדרי מורים בכל הארץ כבר 14 שנה! אנחנו מציעים לכם פעילות לצוות המורים שלכם שלא תשכחו. בעזרת פעילות ODT שגורמת לצוות המורים להשתתף יחד כקבוצה, יצליחו להתגבר על האתגרים שנציב להם וכמובן בעזרת עיבוד נכון והקבלה שהמדריך עושה ביחד עם הקבוצה לחיי היום יום שלהם בבית הספר תקבלו יום גיבוש למורים שיקבלו מימנו המון. גם חיזוק של המורים כקבוצת שווים וגם התאווררות ויציאה מהשגרה כדי לטעון את האנרגיות מחדש.

את הפעילות ניתן לקיים בחלל פתוח או סגור לנוחיותכם בלבד. אם הפעילות מתקיימת בחלל פתוח כמו פארק או גינה ציבורית עדיף שהפארק יהיה מוצל ועם מקור מים. אפשר לראות מקומות מומלצים לפעילות ODT שכבר קיימנו בהם פעילות באזורכם כאן.

פעילות ODT למנהלים  

אנחנו כמובן מגיעים לכל הארץ ממטולה ועד אילת. 

אורך פעילות ממוצע הוא בדרך כלל בין שעה וחצי לבין שלוש שעות, הזמן שאנחנו ממליצים עליו לפעילות לצוות חדר המורים הוא שעתיים כדי להוציא את המרב מזמן הפעילות ולא להתעייף מידי.

 בנייד: 054-757-3273

באתר שלנו: https://www.odteam.co.il

אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו.

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן