לאירוע מוצלח חייגו- 054-7573273

פעילות למורים

מגוון ענק של פעילויות לחדר מורים פעילות למורים ולמורות פעילות ODT לצוותי הוראה כי מגיע להם להתגבש להנות לצחוק ולקבל את הטוב ביותר!!!

מחפשים פעילות גיבוש למורים? הפעלה למורים?

חדר מורים הוא החדר הכי חשוב בבית הספר. המורים הם אלה שמניעים את כל מה שקורה בבית הספר ולכן חשוב מאוד להשקיע בקשר של המורים אחד עם השני כדי לייצר קבוצת שווים בטוחה. אפילו מחוץ לחדר המורים. ככל שהמורים ירגישו בטוחים ונינוחים אחד עם השני לשתף את מה שעובר עליהם בין כתלי הכיתות ולמצוא הזדהות והבנה, הם יגלו שיש להם יותר משאבים להתמודד עם כל הקשיים שבאים עם התפקיד.

 

בODTeam פיתחנו פעילות ODT לחדרי מורים כדי ליצור בין הצוותים אווירה תומכת ומכילה, של אנרגיות חיוביות, של הזדהות ועזרה לזולת. האווירה הטובה בין המורים היא הכוח הכי גדול שיכול להיות לבית הספר. חדר מורים מגובש ומלוכד עם קשר חזק בין המורים משפיע על התלמידים והוא זה שיוצר את האווירה הבית ספרית.הולך   בפעילות הזאת נצטרך לבחור 10 כוכבים מהקבוצה שלנו ונגרום להם לפעול לשחק ולהשתגע  העלות של פעילות כזאת בדרך כלל סביב ה 3,000 שקלים 

 

אבל לצערנו על המורים שלנו מופעלים לחצים אדירים ואין להם זמן מיותר ליצור את הקשרים והחיבור הזה בעצמם. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה!  בפעילותODT  למורים הדבר החיובי הראשון זה שינוי האווירה. רוב הפעילויות שלנו מתקיימות בשטח פתוח כמו פארק או יער.. אבל כמובן אפשר שנגיע אליכם לבית הספר ונעשה את זה במקום הנח לכם אם זאת שינוי המקום מחדר המורים נותן למורים שלכם הזדמנות להכיר אחד את השני במקום ניטרלי מחוץ לעבודה ולראות אחד את השני באור שונה לחלוטין.

במהלך פעילות הodt תוכלו ללמוד ולהכיר את החוזקות והיתרונות של עבודת צוות ושיתוף פעולה, המשימות והחידות שאיתם תתמודדו ילמדו אתכם כיצד ניתן לרתום את הצוות שלכם לעשייה משותפת הפעילות למורים שלנו היא פעילות מעצימה ומעשירה לצוותים. בפעילות לצוות מורים הצוות מגלה את הכוח של חשיבה משותפת ואיך הם הופכים ביחד את חדר המורים לשיתופי יותר.

פעילות לחדר מורים היא הזדמנות ענקית לתת לצוות להביא לידי ביטוי את הכישורים שלהם שלא בהכרח באים לידי ביטוי בעבודה, בפעילות ODT הצוותים יכירו לעומק אחד את השני, החיבור שלהם אחד לשני יתחזק והם יבינו כיצד אפשר לשלב את הכוחות והמיומנויות שלהם בצוות כדי ליצור עשייה ושיתופי פעולה חזקים בין חברי הצוות.

 

אנו ב ODTeam מקיימים את פעילויות   ODT שלנו למגוון רחב של צוותים ושל חדרי מורים בכל הארץ כבר 14 שנה! אנחנו מציעים לכם פעילות לצוות המורים שלכם שלא תשכחו. בעזרת פעילות ODT שגורמת לצוות המורים להשתתף יחד כקבוצה, יצליחו להתגבר על האתגרים שנציב להם וכמובן בעזרת עיבוד נכון והקבלה שהמדריך עושה ביחד עם הקבוצה לחיי היום יום שלהם בבית הספר תקבלו יום גיבוש למורים שיקבלו מימנו המון. גם חיזוק של המורים כקבוצת שווים וגם התאווררות ויציאה מהשגרה כדי לטעון את האנרגיות מחדש. 

 

 

לפרטים נוספים חייגו  היכנסו לקישור: פעילות ODT

 

או פשוט חייגו: 054-7573273

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלהמשיך לקנות
   פתיחת צאט
   לשליחה הודעה whatsapp לחץ כאן
   Call Now Button דילוג לתוכן